| anonim_4396 a întrebat:

Salut am o pereche de casti genesis h55 si cand am ajuns la ultimul pas la setup imi zice please connect the usb pnp sound dar este bagat deja usb-ul. Ajutor plz macar de ajun

3 răspunsuri:
| Nitunitu a răspuns:

Salut.

In primul rand incearca sa sufli in porturile usb puternic si in mufa usb de la casti. Poate sa fie de la praf sa nu faca contact.

Incearca acum instalarea iar.

Daca nu merge lasa-mi mesaj incerc sa iti caut solutia la driver daca mai persista problema.

| anonim_4396 explică (pentru Nitunitu):

Am incercat multumesc dar nu merge din pacate oricum nu cred ca ar fi problema. de la asta pentru ca alte casti merg

| xSuperAlex01 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic dar iti recomand sa te duci la un expert sa sa intrbi unu.Mai mult nu te pot ajuta.Scuze.