| aLeXz95 a întrebat:

Salut,am o placa de baza ECS 945PL-A v1.1 si de curand nu mi-a mai mers normal sunetul(se aude extrem de urat).Am incercat boxele,reinstalat drivere,totul ok, dar problema este la placa de sunet.As dori sa stiu daca se poate pune o alta placa de sunet(daca are sloturi pentru ea)?

Răspuns Câştigător
| IulianP a răspuns:

Bineinteles ca poti pune alta placa de sunet. O vei monta intr-unul din cele 3 sloturi PCI(cele albe).
Ti-as recomanda sa o cumperi pe cea mai ieftina: http://www.pcgarage.ro/placi-de-sunet/genius/sound-maker-value-51/