| fear1234567 a întrebat:

Am o placa de baza H61M-S2-B3,si nu stiu ce placa de retea am, mi-am formatat calculatorul si acum nu mai am internet...cine imi spune ce placa de retea am ii dau funda...Internetul nu merge decat la acel calculator, si imi trebuie driver pentru placa de retea! O zi buna!

Răspuns Câştigător
| ursey a răspuns:

1 x Atheros AR8151 chip (10/100/1000 Mbit)
http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3917&dl=1#sp
vezi ca ai aici si sa downloadezi driveru pentru ce varianta de windows ai

1 răspuns:
| XxAnonimuXx a răspuns:

Este de cumparat cd cu driver pentru windows