| Alexyousef a întrebat:

Salut, Am o placa GeForce GTX 950M si nu imi merge sa descarc Game Ready Driver are cineva vreo idee de ce?

Răspuns Câştigător
| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns:

Cum adica nu merge sa il descarci? Daca nu merge in GeForce Experience, atunci descarca cel mai recent driver de aici http://www.geforce.com/drivers.Desi iti recomand sa iei driverul de pe site-ul de la cei care ti-au facut laptop-ul

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alexyousef explică:

Multumesc merge de pe geforce.com si apropo sa stii ca descarci cu placa... ca sunt placi care nu sunt compatibile si se descarca din geforce experience.