| cosmin21234 a întrebat:

Salut am o placa video ATI Radeon 4850 de 2 gb si se incalzeste foarte repede si cand stau pe net sau pe orice mai se face imaginea cateodata neagra dar isi revine si dupa scrie joc in colt windows Display driver has stopped responding and has successfully recovered si dupa da Blue Screen stie cineva cum sa rezolv problema va rog mult dau FUNDA!

6 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Pai ai foarte mult praf pe ea sau sa descentrat ventilatorul sau chiar ars
ii mai poti adauga un ventilator o solutie de moment asa de vreo juma de an

| cosmin21234 explică (pentru AdrenalinTm):

Praf n-are ca am curatat-o i-am pus alta pasta termoconductoare da tot la fel si ventilatoru merge se invarte.

| AdrenalinTm a răspuns (pentru cosmin21234):

Atunci e descentrat nu se invarte la adevarata lui valoare mai adaugai un ventilator
si vezi sa nu fie de la sursa, nu a dat sursa semne de duca?

| StochitaCatalin a răspuns:

Curata ventilatorul, e posibil sa aiba praf si sa nu se invarata corespunzator

| Barbu_Veniamin_2000 a răspuns:

Incerca sa schimbi driver-ul de la placa.

| cosmin21234 explică (pentru Barbu_Veniamin_2000):

L-am schimbat cu unul mai vechi si tot asa face.