| oanalovesit a întrebat:

Am o poza in care mi se reflecta in ochelari ceva. laughing nu este vreun program in care pot sa sterg reflexia aia? big grin Thx.

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Merge in photoshop! Incarca poza undeva si da-mi linkul sa vad cat de apasata e reflexia, daca vrei.

| Cosmin1106 a răspuns (pentru neluL):

Salut! Poti scoate ochelarii de la snapchat de pe fata dintr-o poza?

| danutyqwe a răspuns:

Desigu, photoshop cs6, daca nu le ai contacteaza'ma: facebook.com/rdanut1

| Flaviu_Ceaca_1997 a răspuns:

Salut, ma poți ajutat si pe mine cu o poza in care mi se reflecta o lumina in ochelarii