| Ksc19 a întrebat:

am o problema..acum 2 zile mi-am curatat unitatea de praf, si cand am pornit PC-ul monitorul nu primea semnal deloc.Nu primeste semnal nici de la placa video externa nici de la cea interna.Cand conectez monitorul la placa video,scrie entering to sleep mode, iar cand il scot se aprinde beculetul verde si scrie no camble conexion sau ceva de genu.Am verificat daca toate cablurile sunt conectate.Astept raspunsuri!

3 răspunsuri:
| silvershark a răspuns:

Scoate RAM-ul, pune-l la loc.
Bafta!

| flaviu1990 a răspuns:

Este ramy fa schimb intre ei si merge dar pune-i corect si sa intre bine in locasuri

| AndreiSoft a răspuns:

Incearca sa scoti placa video externa si sa o pui la loc si sa verifici cablul vga.