| lungumihai69 a întrebat:

Salut am o problema ajutati-ma, fac poze cu telefonul, s-i cand vreau sa le postez pe facebook mi li a arata intoarse, le setez normal si la postare mi lia arata intoarse am instalat un program de rotati a imagini s-i tot asa multumesc

Răspuns Câştigător
| xBya a răspuns:

Domn'le, ma bucur nespus ca o ardeti pe facebook in timp ce gramatica ta suge rau de tot. Tot respectul, tine`o tot asa.

Hai ma, ca pana si copiii de gradinita stiu sa scrie un 'și'.

| lungumihai69 explică (pentru xBya):

Ai castigat in fata mea esti multumita, doar ai vazut ca am folasit liniuta de despartire da a fost o eroare da tu esti o profesoara de romana bafta la corectat.

| lungumihai69 explică (pentru lungumihai69):

Acum ce nu am folosi o mai vrei, o funda?

| xBya a răspuns (pentru lungumihai69):

...laughing)
Hai ca asta`i tare. Tu ori esti atat de prost incat intreci absolut orice limita, ori ti-ai dat seama ca am dreptate. Ceea ce ar compensa jumatate din prostia ta initiala.

| lungumihai69 explică (pentru xBya):

De ce ma faci prost se cunoste cat de educata esti da voi generatia lui 1989 santeti niste drogati, daca tu crezi ca e o greseala sa nu folosesti o cratima poate din erore, daca tu crezi cuvintul s-i se scrie numai cu cratima te inseli pune mana pe carte fetito.

| xBya a răspuns (pentru lungumihai69):

Bagi tu laba`n foc ca sunt drogata?
Ma omule, cum sfinte tavan ai ajuns tu la concluzia ca eu cred ca 'și' se scrie cu cratima?! Asta crezi tu. Si familia ta de sugaci pe la coltul strazii, poate.
Eu sa pun mana pe carte? rolling on the floor) bai prietene, tu ai citit sa vezi cum scrii, cum te exprimi, CE scrii? Si mai esti si barbat pe la patruj' d`ani, pare`se. Vorbesti de generatia lu' peste cand tu de fapt o sugi cu ei la brat, pe facebook.

Si nu`mi mai trimite mesaje pe privat cu urari si vise colorate neindeplinite ca nu sperii nici ciorile.

12 răspunsuri:
| zuzualina a răspuns:

Click pe poza pe Facebook, opțiuni și setezi de acolo--- rotirea

| lungumihai69 explică (pentru zuzualina):

Salut Zuzulina multumesc ca tu nu mai corectat, da dovada ca intelegi ori s-i ce situatie o zi buna.

| Birlik65 a răspuns:

Prima data le descarci pe desktop apoi dai click pe acea poza, cand se dechide poza in bara ferestrei sunt niste semne ca un arc stanga-dreapta, de acolo le intorci si le salvezi inapoi.

| lungumihai69 explică (pentru Birlik65):

Va multumesc dar funda e pentru profa de romana voi ati castigat 2 funede pentru raspuns.

| Birlik65 a răspuns:

Imi cer scuze dar esti varza si la gramatica dar si la exprimare si ai "s-i" Facebook

| lungumihai69 explică (pentru Birlik65):

Tu crezi ca lumea e facuta de voi care credeti ca santeti destepti, va inselati.

| lungumihai69 explică (pentru Birlik65):

Eu tiam multumit, cum am putut asa cum sant prost, recunosc ca nu am avut noroc sa pot invata asa de mult, multumesc pentru tote cuvintele adresat cred ca persoane asa ca mine nu are ce cauta in aceasta societate salut.