| Pop_Luci_1997_zanG a întrebat:

Am o problema am achizitionat recent un LED 3D Samsung si nu pot sa conectez ochelatrii 3D... Puteti sa ma ajutati? Multumesc si mai am inca o problema cu subtitrarile nu le deschide cand pornesc un film de pe USB. Multumesc...

2 răspunsuri:
| ZendyTeam a răspuns:

1. Vezi specificatiile produsului
2. Daca lipsesc e cam nasol, cauta pe google modulul Led-ului tau si citeste-le
3. Din cate stiu eu subtitrarea trebuie sa aiba acelasi titlu ca si filmul, doar ca are extemnsia.sub,.str, fata de film.avi, flv, mp4 si asa mai departe
4. Filmul si subtitarea trebuie sa fie in acelasi "dosar" / "folder"

Stima Zendy.

| Pop_Luci_1997_zanG explică (pentru ZendyTeam):

Am facut totul dupa specificatii insa nu functioneaza