| AnonimInteligent a întrebat:

Salut, am o problema, am descarcat un windows de vreo 2 ori si si mi-a luat din rami 2gb si mai am 2.49 gb ram ...am avut 4 in total ..Cum reusesc sa-i recuperez inapoi? +plus nu imi mai merge meti2 zice ..ca nu-mi suporta 3d graphics. In fine nu asta e problema e problema cu GBRAMI ma ajutati va rog?

Răspuns Câştigător
| Mogoseanu_Alex_2001 a răspuns:

Orice de sistem de operare iti ia din ram dar nu atat de mult instaleaza un so pe 32 bit si problema la metin instaleaza un driver placa video

3 răspunsuri:
| AnonimInteligent explică (pentru Mogoseanu_Alex_2001):

Sall.am reusit sa-mi fac inapoi rami pe run si am dat msconfig si cumva am reusi metin2 nu imi merge am 64 bit si pe primul windows o mers si tot 64 bit nu imi dai terog link de unde sa instalez 3D graphics ..pentru 64 bit? terog frate

| Mogoseanu_Alex_2001 a răspuns (pentru AnonimInteligent):

Nu stiu ce link sa-ti dau pentru ca nu stiu ce placa video ai

| AnonimInteligent explică (pentru Mogoseanu_Alex_2001):

Intel Core