| Bau_Beni_1998 a întrebat:

Salut am o problema am in pc 5 coolare si nu se invart toate, inainte se invarteau si puteam sa setez la ce viteza si sa le pornesc din pc cand vreau, dar ma instalat iar' windowsu-l si nu se mai invart, nu sunt arse sau ceva, ce ar trebui sa instalez sau ce sa fac!?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drivere...

| Rosca_Daniel_1997 a răspuns:

Daca coolerele au disc atunci uitete pe disc ce windows suporta, daca nu incearca sa cauti pe net driverele

| Bau_Beni_1998 explică (pentru Rosca_Daniel_1997):

Driverele la ce? Ca asta nu stiu...ca nu am Disc-u...

| Rosca_Daniel_1997 a răspuns (pentru Bau_Beni_1998):

Uita-te cum se numesc coolerele si cauta pe net,,*numele lor* drivers for windows *ce windows ai*"

| Bau_Beni_1998 explică (pentru Rosca_Daniel_1997):

Sunt sterse...nu imi pot da seama ce scrie pe ele...alta metoda de a afla exista?