| Andrei445 a întrebat:

Am o problema. Aveam Windows XP si mi-am instalat Windows 7 Ultimate - 32 bit si am intampinat eroarea "No audio output device is installed" iar atunci cand incerc sa il rezolv din Device Manager imi arata un semn de avertizare galben deasupra High Definition Audio Device si High Definition Audio Controller. Am instalat codecurile si driverele dar nu functioneaza.

1 răspuns:
| RaduTN a răspuns:

Reinsaleaza iar windowsul si dupa instalare bagi driverele bune de pe siteul producatorului si compatibile cu osul.

Bft