| FairPlay a întrebat:

Salut, am o problema, cand incerc sa deschid un anumit program, prmiesc eroarea asta
To tun this application, you first must install one of the following version of the.NET framework : v4.0.30319

imi puteti spune cum sa rezolv, apropo am net framework 4.5, de ce primesc eroarea asta?

4 răspunsuri:
| 3my098 a răspuns:

Incearcă altă versiune de net framework

| horia2012 a răspuns:

Instaleaza varianta de NET framework care o cere programul. Anumite programe sunt facute sa foloseasca un anumit NET framework. Chiar daca tu ai 4.5 daca acel program cere 4.0, ii dai 4.0. Du-te aici si descarca:
http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=24872