| WhiskeyFaraNume a întrebat:

Am o problema! Cand incerc sa instalez driverul de la placa video,de pe site, imi da Program too big to fit in memory. Ce sa fac? (Placa este ATI Radeon X1600)

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Te ajuta Google, da cum zace puturosenia in voi...

This can be caused by an executable injector like virus, which corrupts the file.

"Program Too Big To Fit In Memory" usually has to with a damaged or corrupt Windows Installer.

| WhiskeyFaraNume explică (pentru K0sti):

Driverul l-am luat de pe siteul oficial si am antivirus Avast! Premium cumparat, care nu mi-a detectat nimic

| K0sti a răspuns (pentru WhiskeyFaraNume):

Ala e o gluma, nu antivirus!

| alinutza0408 a răspuns:

Posibil sa trebuiasca sa cumperi cativa rami si sa iti suplimentezi memoria.nu costa mult, mai ales cei second-hand