| Soundwave666 a întrebat:

Salut, am o problema cand ma uit pe Youtube sau la filme videoclip-ul in loc sa se vada complet mi se vede la zoom, adica daca ma uit la jocuri pe Youtube imi apare tinta in loc sa vad tot ce trebuie si la filme vad nasul in loc sa vad complet filmul ce se intampla acolo...
Care ma poate ajuta urgent dau funda!

Răspuns Câştigător
| ziftode a răspuns:

Desktop-ul se vede "normal"... adica vezi marginile?
altfel, daca esti pe cablu vga da un auto
daca esti pe un televizor, atunci cauta butonul de zoom de pe telecomanda

daca nimic nu se aplica, atunci uita-te in setarile placii video, mai nou au setari speciale si pentru video play

| Soundwave666 explică (pentru ziftode):

Mersi, era de la setarile de la video

1 răspuns: