| ArcasuMoldovan a întrebat:

Salut, am o problema, cand mi s-a facut update-ul la Skype mi-a tebuit un dll, s-a rezolvat, l-am descarcat, l-am pus in folderul respectiv, nu a fost o problema, dar acum imi da o eroare, (0xc000007b). Ma puteti ajuta, va rog?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Probabil s-a vrut un update la Skype, dar care a esuat din ceva motiv (probabil acel dll nu a fost chiar la locul prevazut de programator.
Dezinstaleaza intreg Skype-ul, sterge manual TOATE urmele ramase din TOATE folderele de pe calculator (inclusiv din registre), dupa care descarca si instaleaza ultima versiune.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu n-am putut să-l instalez din cauză că îmi lipsea dll din folderul respectiv.
Am umblat prin regedit, l-am pus unde trebuia și degeaba.
Dezinstalează Skype și ia-l de pe Ninite la urmă.
Nu-ți mai dă nici eroarea cu dll.