| ApexGeneral a întrebat:

Salut, am o problema, cand pun ceva la descarcat ca GTA 5 cade internetul wifi, scrie doar connected no internet dar daca pun ceva cu 20 gb (gta 5 are cam 94gb) nu cade.

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Doar de pe Steam scoti?

Incearca sa scoti ceva mare de pe alta platforma, alt server
(pentru a observa daca problema vine de la o platforma anume, sau peste tot patesti la fel, caz in care internetul tau e vinovat, sau placa de retea).

1 răspuns:
| ApexGeneral explică:

Doamne iarta-ma cum sa zici ca e mai "greu" nu e mai greu este mai lung ca viteza de la internet MEREU ramane la fel doar dintr-o data cade netul.
Nimic nu e mai "greu" de descarcat e doar mai lung.