| emycraciun22 a întrebat:

Salut, am o problema,, cand vreau sa instalez windows xp pe el, imi apare "press any key from boot the cd", apas o tasta si dupa aia nu se mai intampla nimic, e tot ecranul negru, care e problema? Funda garantat
p.s daca bag windows 7 merge dar eu vreau xp

Răspuns Câştigător
| Yrrall a răspuns:

Salut, uitate in bios, du-te la boot devices, pune cd/dvd primul, iar al doilea sa fie hard diskul, dupa salveaza, booteaza-l din nou, daca face tot la fel fa-ti alt cd cu windows xp, daca tot nu merge, verificati dvd-ul.
Sper ca ti-a fost de folos, bafta.