| Nicu_Paul_1962 a întrebat:

Am o problema. Cand vreau sa ma conectez la wi-fi imi zice windows was unable to connect to TP-LINK...
Daca bab cablul de net in laptop atunci se conecteaza daca nu, nu. Doar gaseste router-ul, dar nu se conecteaza. Iar de pe telefon merge. Multumesc!

3 răspunsuri:
| bogdanz04 a răspuns:

Pai la Windows 7, dupa ce ti-a aparut asta, dai acolo la conexiuni wireless si iti apar conexiunile disponibile, dai pe TP-LINK cum ai tu, si apesi butonul CONNECT. Si normal ar trebui sa mearga.

| Nicu_Paul_1962 explică (pentru bogdanz04):

Pai da, dau la pe TP-LINK, CONNECT si apoi imi apare jos in dreapta o casuta in care scrie ca Windows was unable to connect to TP-LINK. Si mai jos scrie Troubleshoot problems. Tell me more about Internet connections problems.
Multumesc mult, daca ai putea sa ma ajuti!

| adrianionut49 a răspuns:

Iti apare un semn galben sau verde acolo?