| giany23 a întrebat:

Am o problema care nu stiu cum sa o rezolv.
De ceva timp nu-mi mai merge Task Manager (Spune ca a fost dezactivat de catre administrator).
Si nu-mi mai apare Run in Start.
Am inteles ca este un virus (Worm, sau ceva de genu) care imi tot umbla in Windows.
Nu stiu cum sa scap de el, sa nu fie nevoie de format total.
Windows-ul l-am instalat de nu stiu cate ori, dar dupa 5-10 min de la instalare dispare ambele (Task Manager si Run).
Dau funda pentru un raspuns cat mai explicit.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virusul respectiv e un trojan care afecteaza unele chestii, printre care face si modificari in registrii, ii zice Sality, cauta pe net solutii pentru el, se gasesc si e simplu. Bafta!

1 răspuns:
| dulgherunicu a răspuns:

Schimba versiunea de windows