| Andrei2991 a întrebat:

Salut, am o problema ciudata in Virtual Box. Orice sistem de operare pe care il instalez se misca EXTREM de greu. E foarte ciudat, am activat si 3D Video Acceleration si nimic. Am alocat mai mult RAM. nimic. Are cineva vreo solutie?

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

In Virtual box se face doar o proba de SO sa vezi cum arata nu ramai cu ea big grin Deci e normal sa se miste mai greu!

| Andrei2991 explică (pentru lpavel):

Da, dar mi se pare ciudat pentru ca altora li se rezolva problema cand activeaza optiunea aia... Iar la mine nu se schimba nimic.

| JustCosmin a răspuns (pentru Andrei2991):

Conteaza si ce configuratie ai.

| Andrei2991 explică (pentru JustCosmin):

Pai vreo 4 GB de RAM, un i3 - 3100M si Intel 4000 HD

| JustCosmin a răspuns (pentru Andrei2991):

Placa video e cam slaba totusi. Verifica sa ai ultima versiune de driver si de Virtual Box.