| Mary012 a întrebat:

Am o problema cu alptopul meu,mai exact cu HDD-ul. Merge perfect laptopul si se misca super ok. Problema este urmatoarea apare ca din senin, merge normal si se opreste brusc nu mai lumineaza beculetul de loc si ingheata tot. Daca apas butonul de power spre exemplu sa bag windowsul in sleep pica de tot se opreste.

3 răspunsuri:
| DavidoffUser a răspuns:

E pe moarte, are probleme in citire si scriere.
http://hddscan.com/

| Florian_Cristian_1994 a răspuns:

Daca vrei sa il formatezi intra in bios si selecteaza sa boot.ezi prin cd de asta nu te lasa sa instalezi windows.ul si intra in modul sleep

| Mary012 explică (pentru Florian_Cristian_1994):

Eu am zis ca am problema cu Hardul adica mi se opreste si pica tot sistemul cand apas butonul de power. Windowsul stiu sa il fac nu mi-am facut mie ci la mai multa lume.