| anonim_4396 a întrebat:

am o problema cu blogul meu " Parse error: syntax error, unexpected ' in membri..wp-content.themes....functions.php on line 12"
Am incercat sa schimb un cod din tema si nu mai scap de eroarea asta.
Nu merge sa intru nici in FTP, imi spune sa accesez cpanel, dar problema e ca blogul este free, nu platesc nimic la el...e facut ca un test sa vad cum iese si imi pare rau ca nu stiu ce sa fac cu eroarea asta ca a iesit chiar ok
Mai am vreo sansa sa modific tema corect?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai pus pe undeva un ' aiurea in respectivul fisier. Daca reusesti sa accesezi fisierul sigur il vei putea corecta

| Wildwlves a răspuns (pentru suntserios):

Stiu unde am pus, cred ca e o simpla virgula, dar nu pot accesa nimic..ai idee cum sa accesez fisierul cu temele? ftp nu merge...

| dfeel a răspuns:

Contacteaza provider-ul care iti gazduieste blogul si explica problema. Sunt sigur ca au suport tehnic. Daca nu poti accesa fisierele sursa va fi destul de greu sa repari singur.