| exotickiller a întrebat:

Am o problema cu boxele.Pana acum vreo 2 luni totul era ok, se auzeau foarte bine, foarte tare.Dar s-a intamplat ceva, nu stiu ce, de nu se mai aude tare deloc.Totul este dat la maxim, boxele sunt date la maxim din subwoofer si din Control Panel, dar se aude foarte incet.
Aveti vreo idee cum se poate rezolva asta?
Multumesc

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Ai ars finalii, trebuiesc schimbati,

| K0sti a răspuns:

Da, sa probezi boxele pe altceva, ca sa elucidezi un mister...greu?

| exotickiller explică (pentru K0sti):

Esti foarte destept.Se poate spune ca esti un guru al tehnologiei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie la un PC. Poti sa deschizi capacul, scoti placa de sunet.Cureti bine de praf pe acolo si apoi o pui la loc.Din cauza prafului placa de sunet nu mai are performanta.

| exotickiller explică (pentru anonim_4396):

Am sa incerc asta! Multumesc mult!

| Rosu_Cristian_2000 a răspuns:

Schimba mufele alea de bagat in pc sau daca ai pistol de lipit disfa boxele dislipeste cablu ala care intra in pc si lipeste altu bun