| leonardrd a întrebat:

Am o problema cu calculatorul,când il aprind, sta ce sta si dupa ce se încarcă o bara de la Windows xp se restarteaza.De ce?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Pot fi multe probleme, in orice caz trebuie reinstalat atunci daca continua cred ca e devina memoria ram

3 răspunsuri:
| singuraticul90 a răspuns:

Pune windows-ul din nou, sigur e plin de erori si virusi happy

| Intruder19 a răspuns:

Posibil vreun fisier corupt de la windows. Instaleaza windowsul din nou si scapi de probleme.

| darrio2007 a răspuns:

Instaleaza windows 7. Xp nu mai primeste actualizari.Va merge din ce in ce mai prost.