| Cosmin10507 a întrebat:

Salut am o problema cu calculatorul cand il pornesc apare ca se incarca etc dar in loc sa se deschida normal windowsul imi apare ecranul negru si scrie ca este o problema cu Shell32
Am vazut pe net ca trebuie instalat shell32 dar nu am cum pentru ca nu se pornesc meniurile principale. Am windows XP

Răspuns Câştigător
| MadHOuse a răspuns:

E prea complicat! Instaleaza din nou windowsul sau dai repair inainte de formatarea hdd-ului.

| Cosmin10507 explică (pentru MadHOuse):

Aia cu repair tio arata doar cand instalezi windowsul?

| MadHOuse a răspuns (pentru Cosmin10507):

Acolo dai repair. Se vor inlocui dpar fisierele din windows.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti sa-l repari dar este mai complicat. Mai bine reinstaleaza-l!