| numaieu412 a întrebat:

Salut,am o problema cu calculatorul,cand il pornesc imi ajunge pana la starting windows apoi isi da restart si ma baga in windows error recovery. Daca dau launch startup repair imi spune ca am o problema si ca nu poate rezolva automat,iar daca dau start windows normally ajunge din nou la starting windows si procesul asta se tot repeta, care credeti ca este problema?

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Reinstall de windows problema este ca unele fisiere sunt eronate. Un sfat iti mai dau cand si cand la 1 luna sau 2 se face si defragmentare

2 răspunsuri:
| numaieu412 explică:

Am uitat sa mentionez ca am windows 7