| DannyyDanutzz a întrebat:

Salut, am o problema cu calculatorul!
Cand ma joc sau stau pe fb chestii din astea mi se restarteaza singur calculatorul! Cate odata pana sa se restarteze se fac multe patratele pe ecran si se aude un bazait in boxe apoi se restarteaza!

Azi dim am obs ca elicea de la sursa se invartea greu rau si scotea un sunet ciudat! Am rezolvat acum se misca absolut normal! De la ce poate fii?

dau funda! 1

Astept multe pareri!

P.S Am windows 7, Procesor Pentium(R) dual - Core CPU E550 @ 2.80 GHz 2.80 Ghz; Installed memory ( RAM ) : 2, 00 GB; System type 32-bit Operating System; Pen and toch No pen or tuch Input is availabe for Display!

1 răspuns:
| Niiiicu a răspuns:

Cred ca tise duce sursa, ar trebuie sa o schimbi sau daca ai marit frecventele la rami sau la procesor adu-le la valorile normale