| Code1004 a întrebat:

Salut, am o problema cu calculatorul meu cred.

De fiecare data cand deschid jocuri care folosesc: Easy Anti Cheat or Unreal engine *inca nu mi-am dat seama care dintre istea 2* calculatorul imi da crash, adica imi arata screen-ul acela cu sad face sad

Chestia asta mi se intampla doar la aceste jocuri, gta 5-ul imi merge perfect normal, la fel si cu alte jocuri...

Ceva rezolvare?

Răspuns Câştigător
| vandam500 a răspuns:

O reinstalare de windows si ar rezolva treaba!

| Code1004 explică (pentru vandam500):

Am rezolvat pana la urma problema, era ceva din bios, da mersi, o sa o incerc pe viitor in caz ca mi se mai intampla.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Reinstalare.