| Edy1995 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul:
Windows 10
ASUS ROG STRIX Z370-F Gaming
i7-8700K Coffee Lake 3. 7GHz
GIGABYTE GeForce GTX 1060 WINDFORCE 2 6GB
Corsair Vengeance 16GB 3000MHz
SSD Kingston 240GB
HD Seagate Barracuda 2TB 7200RPM

Deci, ascultam muzica pe Youtube si de o data se blocheaza tot si nu a mai intrat nici task manager. Cu ecranul blocat am tinut apasat butonul de pornire\oprire pana s-a inchis. A pornit, a intrat singur in bios, nu am modificat nimic si i-am dat "Save & Exit". S-a restartat si iar a intrat in BIOS si iar si iar si tot asa. Imi arata SSD-ul pe care am windows-ul, totul arata normal.
L-am desfacut, am resetat BIOS-ul dar nu a rezolvat nimic. I-am modificat setarile pe default de pe Extreme Tuning dar iar, nimic.
Am incercat sa repar windows-ul cu un USB pe care am windows 10 dar nu imi detecteaza nici o problema cand se termina diagnosticarea.
Am ramas fara idei... Care credeti ca ar fi problema?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Pc e de nota 10, am patit si eu asta, fi atent intra la setari avansate debifeaza Utilizează accelerarea hardware când este disponibilă