| EmanuelEmy7 a întrebat:

Am o problema cu cardul micro sd. Azi a dat eroare pe telefon si nu-l mai vede, imi zice intruna insert sd card, solve error card, remove card. L-am conectat la un card reader si-l vede. Daca-l las o saptamana fara sa mai umblu la el, exista riscul sa pierd date?

2 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Dai formatare! E clar ca ai probleme cu el, la ce sa mai astepti?
Daca spui ca un card reader il citeste, perfect! scoate de pe el tot ce ai acolo si formateazal.
Succes!

| Hellboy96 a răspuns:

De pierdut nu pierzi datele, poate nu mai citește telefonul cardul si atât. Nu stiu, lasa-l puțin și vezi ce se întâmplă.