| UnBaiat439 a întrebat:

Am o problema cu cardul SD de pe telefon. Pur si simplu nu mai am voie sa scriu pe el. Adica nu mai pot face poze, nu mai pot descarrca nimic pe card, nimic. In schimb pot sa vad imaginile, video-urile facute, etc. Cum remediez problema?
Am Allview p5 quad

3 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Cardu e terminat. Cumpara-ti altu.

| bigchoc a răspuns:

Ești sigur ca mai ai spațiu liber?
Sau dacă nu e posibil ca lucrurile pe care le descărci să ți memoreze în telefon și ca in telefon sa nu mai ai suficientă memorie happy funda? big grinbig grin

| UnBaiat439 explică (pentru bigchoc):

Am card de 4 GB. Mai am liber 2.1GB. Si nu il pot nici formata. Scrie ca nu am acces. Am doar vreo 200 de melodii pe el+ cam 50 poze. Daca scot cardul, dau restart la telefon pot face poze. Dar daca am cardul introdu. In schimb am dat formatare la memoria telefonului. acuma am liber 4GB din 4 GB, si TOT LA FEL SE COMPORTA.