| iSkynet77 a întrebat:

Salut, am o problema cu căștile cand incerc sa le conectez la PC in spate sunetul se aude si in boxe si si in casti, am încercat sa deconectez boxele dar sunetul nu se mai aude nici in căști. Căștile sunt noi. Castile nu le conectez in fata la PC deoarece imi este stricat ala unde le bagi.

4 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Castile sunt USB?

| iSkynet77 explică (pentru PainTech):

Nu

| iSkynet77 explică (pentru PainTech):

Nu sunt cu USB sunt cu dela rotund care merge si la telefon

| PainTech a răspuns (pentru iSkynet77):

Jack de 2, 5 / 3.5.
Jos, in bara, ai o iconita cu un difuzor. Apesi click drepta, dispozitive de redare. Selectezi castile, si apesi pe aplicare. Daca nu functioneaza, reinstaleaza driverele pentru placa de sunet.