| leFunnyDuck a întrebat:

Am o problema cu castile, mai exact cu microfonul de la casti.
Imi arata ca e conectat microfonul insa nu se aude nimic cand vorbesc. Nu e problema de la casti, am incercat cu inca 3 perechi si nici una nu a mers.

5 răspunsuri:
| AdrianBoss17WOLF a răspuns:

Salut uite un tutorial facut de mine. Asta trebuie sa faci si tu...https://www.youtube.com/watch?v=l8A5B2njYK8

| leFunnyDuck explică (pentru AdrianBoss17WOLF):

Este pus pe enable.Tot nu merge.

| AdrianBoss17WOLF a răspuns (pentru leFunnyDuck):

Intra tot acolo dai click dreapta pe microfon si du-te la proprietati.da-i la LEVEL si vezi daca este dat la maxim. daca nu e da-l

| leFunnyDuck explică (pentru AdrianBoss17WOLF):

Am tot. Tot nu se aude nimic.

| AdrianBoss17WOLF a răspuns (pentru leFunnyDuck):

Mai cauta prin setari pe acolo.....Incearca microfonul la alt pc.