| corrados a întrebat:

Am o problema cu castile...se aude numai intr-o casca.cum fac sa se auda in amandoua? Castile merg 100%...pe la Balance am umblat si nu am reusit sa le fac.pls

4 răspunsuri:
| PsihopedagogCristinaM a răspuns:

Incep sa se strice => Trebuie aruncate

| corrados explică (pentru PsihopedagogCristinaM):

MS mult scumpi...am rezolvat...era de la rotita de Volum a castilor.ms

| raveny a răspuns:

Sa nu o ai setata de la pc numai pe o parte
-deschide volume control si vezi ca ai acolo balance sus si dal la mijloc daca ai probleme ID:vilcualexandru36

| cosminadelin44 a răspuns:

Si la mine facea tot la fel dar daca ai subufar si boxe bagi castile in subufar
si subufaru in pc sa sa vezi ce se aude