| andreylarentiu a întrebat:

Salut.am o problema cu compu... aproape de fiecare data cand il deschid sta cateva secunde aprins si dupa se inchide sau se inchide doar monitorul si incepe sa se auda un tziuit din unitate.astept raspuns.ms anticipat!

4 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Praful,curatat radiatorul sursei, placii video, procesorului si verifici daca ventilatoarele functioneaza.

| MonkeyBoy a răspuns:

Curata si tu unitatea! Poate s-a umplut de praf. Curatal poate doar are praf in unitate.

| killvampires a răspuns:

Vezi poate ii lipseste ceva din comp sau i-a iesit din greseala daca l-ai zguduit putin! Incerca sa vezi poate voi fi de folos! Am 11 ani!

| samaraadina a răspuns:

Buna! Incearca sa cureti unitatea de praf, o poti face singur sau poti merge la specialist. Daca nu functioneaza contacteaza pe cineva mai in tema. Sper ca am fost de folos.