| gabimladin a întrebat:

Salut, am o problema cu facebookul de ceva timp si nu pot adauga videoclipuri. Se incarca si atunci cand sa se posteze imi spune : There was a problem uploading your file. Please try again. Care e problema cu el?

2 răspunsuri:
| SpedyKid a răspuns:

Cred ca faci asta de pe un telefon și folosești Wi-Fi. Încearcă sa îl postezi de vreo 3 ori odată și se va uploada. Sau încearcă sa stai mai aproape de wireless

| gabimladin explică (pentru SpedyKid):

De pe telefon merge dar am 3 laptopuri si nu merge de pe nici unul