| Ceapchie a întrebat:

Am o problema cu Google Chrome, cand intru pe google, imi apar mereu reclame si nu sunt cateva, sunt multe. Intrebarea e cum scap de ele? Tin sa mentionez ca am 3 adblock si nu ma scapa de reclame.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarci programul Adwcleaner si scanezi cu el.Stergi si apoi restartezi pc-ul. Sau daca vrei, dezinstalezi Cherome si descarci si instalezi altul.

| Ceapchie explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult, a functionat Adwcleaner big grin

4 răspunsuri:
| mysterious1 a răspuns:

Eu folosesc Adblock Plus si imi reduce mult din reclame...O problema ar fi de la virusi, incearca sa reinstalezi windosu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merci,ai rezolvat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ah,ok,acum mi-a venit raspunsul tau.Da, nu sunt reclame propriu zise ci adware, ceva ce ai lasat bifat cand ai descarcat ceva.mai multa atentie cand descarci ceva, inainte de next, next te uiti cu atentie ce srice.dai pe custom si debifezi alea ca ti le baga pe gat.