| Bodale_Ady_1997 a întrebat:

Salut am o problema cu google chrome tot cind intru in el nu ma lasa sa acesez pagini de ex scriu google si mi se incarca in partrea stanga cu gri si asa ramane dc?

3 răspunsuri:
| Bodale_Ady_1997 explică:

Am incercat nu a fuctionat nu mi se incarca nici macar atunci cand vreau sa intru la setari

| AdminTotiPentruUnu a răspuns (pentru Bodale_Ady_1997):

Incearca sa chemi un specialist! big grin

| AdminTotiPentruUnu a răspuns:

Salut! Pc-ul tau este infectat cu virusul AviraE3. Este un virus vital pentru calculatorul tau. Trebuie sa iti iei AntiVirusul Avast1001. Daca ai smartphone trebuie sa iti iei AntiVirusul CleanGhanG360. Succes!