| promaxkiller3 a întrebat:

Salut.Am o problema cu instalarea windows(win 7).Am dat sa se instaleze, am selectat unde si cand trebuie sa se instaleze la copying windows files ramane pe 0.Ma puteti ajuta? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Marius_Marius_1997_AVLB a răspuns:

Da un format la Partitia unde vrei sa intalezi sau schimba windowsul.
E original sau crack?

| promaxkiller3 explică (pentru Marius_Marius_1997_AVLB):

Este stick facut de mine, dar am incercst pe pc si merge.doar pe laptop nu merge.(poate fi de la virusi?)

| Marius_Marius_1997_AVLB a răspuns (pentru promaxkiller3):

Virusii nu au treaba cu compatibilitatea sau daca e stick-ul corupt, incearca alt port de usb

3 răspunsuri:
| Marius_Marius_1997_AVLB a răspuns:

Da un format la Partitia unde vrei sa instalezi sau schimba windowsul.
E original sau crack?