| Voaides_Traie_1999 a întrebat:

Salut,am o problema cu laptop-ul meu.
Am GTA V.Ma bag in el, ma joc 5 minute in 60 fps si dupa dintr-o data incepe sa aiba lag de nu te mai poti juca.
Temperatura placii video nu creste mai mult de 63 C.
Configuratie: i7 8gb ram nVIDIA gt840m 4 gb
Nu inteleg care este problema pentru ca mai demult ma jucam fara nici un fel de problema.Am facut update la bios, l-am curatat de praf.Dau funda

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Da temperatura procesorului?

| DavidTheTrueMMAFighter a răspuns:

Incearca sa joci pe mediu! Nu neaparat pe high! Asa maybe, va merge!

| halogen001 a răspuns:

Poate e o problema de memorie: - ram plin, sau o problema cu accesarea hard disk-ului. Poate fi si de la temperatura. E posibil ca temperaturile reale sa fie mai mari decat cele afisate.

| sltlp a răspuns:

Cata memorie ram ai si verifica si procesorul(temperatura)