| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu laptopul meu. De ceva timp imi face ceva figuri laptopul cu internetul. Nu merge internetul doar daca il pun la incarcat (cu baterie sau fara). Daca pun bateria, fara sa fie la incarcat, nu se mai incarca nici o pagina, nu mai pot face nimic ce are de a face cu internetul... aveti idee ce poate sa aiba?
Laptopul l-am cumparat recent... cam prin luna septembrie.

2 răspunsuri:
| Dzeko7 a răspuns:

What?
Stai putin tu mai ai garantie la el?
Daca da ar trebui sa te duci sa ti-l repare pentru ca nu oferi destule informatii ca sa ne utem da seama ce are.

| OvidiuDrg a răspuns:

WoW... Când credeam ca le-am văzut si auzit pe toate, ia uitati... Nu stiu ce sa zic, ai un laptop special happy ai putea da mai multe detalii? Gen...internet prin cablu sau wifi,furnizor (sa stim... poate au un anti-fara_încărcător)... In orice caz, ai putea încerca la un service, poate te ajuta băiatul de acolo, daca nu... apeleaza la garantie... P.S. Mi-ai facut sa rad copios, mulțumesc! Toate cele bune!