| XtremeX a întrebat:

Salut, am o problema cu laptopul meu Lenovo b590, l-am luat de nou si am probleme cu bateria, inca de nou imi arata, alimentata nu se incarca, si merge doar cand este conectat incarcatorul, daca il scot nu porneste, ce poate fi?

3 răspunsuri:
| ion933 a răspuns:

Ce mai mare prostie este sa-l faci tu singur dul la garantie

| LeWildWhiteNiqqa a răspuns:

Bateria, mergi cu el la garantie~

| HellShadow a răspuns:

Ori bateria nu se incarca ori partea care incarca bateria(din laptop) e stricata.Cel mai bine ar fi sa te duci cu el la garantie si ti-l vor rezolva.