| Alexutzu23Alex a întrebat:

Salut.Am o problema cu messengeru.Cand vreau sa ma loghez nu pot imi spune ca internetul nu este conectat dar de fapt este conectat.Imi spune.There might be a problem with you'r Internet connection.Make sure you'r computer is connected to the internet.
Click Thoubleshoot... etc.Ce pot sa fac? DAU FUNDA pentru cel care ma poate ajuta.

5 răspunsuri:
| alexmitzyy a răspuns:

Ma vezi ca ala e hack ca sa iti afle id si parola, stergeti imediat messul ala.
Si trage altul.

| Edward92 a răspuns:

1. Ar putea fi de la ei. (Ai putea sa mai astepti ceva timp)
2. Incearca sa dezinstalezi mesul si sa instalezi alta versiune.

| alexandruXxXL88 a răspuns:

Salut e probabil ca ai un virus care l-am avut si eu e bine sa faci un format cu linux pentru a scapa de serpi. sau poate fi si Hack este ceva program pentru vazut ip celui ce te heckareste si cu CMD poti sai opresti computeru. nu mai stiu cum ai zice la programel

| Alexutzu23Alex explică:

L-am dezinstalat messu dar tot nu merge.Am bagat alta versiune de mess si tot nu merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma vezi ca ala e hack ca sa iti afle id si parola, stergeti imediat messul ala.
Si trage altul.