| Mikezilla a întrebat:

Salut am o problema cu messengerul. De o saptamana nu imi mai apare logo-ul acela Yahoo cand deschid fereastra si daca incerc sa scriu id-ul si parola imi spune Sign-In Problem. L-am dezinstalat si reinstalat dar tot asa imi apare. Ce as putea sa fac?

7 răspunsuri:
| tr3ig a răspuns:

Poti sa-l deblochezi daca stii niste chestii de sigurnata pacolo intrebari si alte cele

Răspuns utilizator avertizat
| XcOwNtEr a răspuns:

Am aceeasi problema! Ma poti ajuta si pe mine?

| alinfresh2001 a răspuns:

Sall crede-ma am si eu aceeasi problema dar mi-am facut alt mess fa-ti si u altul ca nosati mearga asa niciodata.

| Mikezilla explică (pentru alinfresh2001):

Ma refeream ca mereu cand deschid fereastra sa ma loghez nu imi apare logo-ul acela cu mingea care sare cand te autentifici, si din cauza asta cred, nu ma lasa sa ma loghez.

| alinfresh2001 a răspuns (pentru Mikezilla):

Pai da man asa imi facea si mie n-are rost fa-ti altul te pot ajuta chiar eu id meu de mess alin_fresh2001

| Mikezilla explică (pentru alinfresh2001):

Am rezolvat, multumesc pentru raspuns oricum