| Leeuk a întrebat:

Am o problema cu modemul, nu pot juca nici un joc ONLINE. Am incercat tot ce stiu am cautat si pe internet si nimic. Si m-am gandit sa schimb modemul cu cineva. Are tot de la Romtelecom si la ea merg jocurile online sau in browser si daca il iau si il conectez la "firele" mele oare va merge oare? Adica nu vreau sa il iau degeaba sau ceva de genul. Sau daca stiti raspuns la problema cu modemul. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ishallhelpyou a răspuns:

Dap, poți să pui modemul, doar să modifici datele de conectare cu ale tale.
Cât despre ce are, nu știu ce să-ți zic, trebuie mai multe detalii.

| Leeuk explică (pentru ishallhelpyou):

Mersi! Dar cum modific datele de conectare o idee sau link.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat