| georgianadia a întrebat:

am o problema cu monitorul, nu-mi afiseaza nimic. am scos toate cablurile si l-am repornit, nimic. Am schimbat cu o plasma monitorul si merge, deci nu e de la unitate. ce sa aiba monitorul?

Răspuns Câştigător
| XtaZy a răspuns:

Daca te referi ca nu se aprinde si nu vezi nimic e ceva stricat in monitor, probabil vreun cablu sau undeva nu face atingere bine. Incearca-l la altcineva si vezi daca merge. Daca nu merge incearca sa-l duci la reparat, ei stiu mai bine ce arewinking
funda?

| georgianadia explică (pentru XtaZy):

Am dezinstalat acrobat viewer si a mers, nu stiu daca era de la acest program dar sper sa nu-mi mai faca figuri

1 răspuns: