| Alexandru_Iulian_1999 a întrebat:

Salut am o problema cu mouse-ul si nu stiu cum sa o rezolv atunci cand dau de mouse in dreapta sageata mi se duce in stanga iar cand dau in sun mi se duce in gos(am windous 10

Va rog ajutati-ma?

As dori ca raspunsurile sa fie in detaliu daca se poate

Multumesc

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate tii mouse-ul invers.

| Alexandru_Iulian_1999 explică (pentru darrio2007):

Daca nu ai un raspuns care sa ma ajute nu mai comenta(nu tin mous-ul invers

| darrio2007 a răspuns (pentru Alexandru_Iulian_1999):

Daca spuneai si ce mouse ai poate raspundeam altceva. Cu fir sau wirreless? Mergi in Setari la mouse.

| Alexandru_Iulian_1999 explică (pentru darrio2007):

Eirrless

| darrio2007 a răspuns (pentru Alexandru_Iulian_1999):

Poate vrei sa spui wireless. Ai intrat in Setari la mouse? Sau baga stickul in alt slot usb.

| Alexandru_Iulian_1999 explică (pentru darrio2007):

L-am bagat in alt slot usb si am intrat la setari dar nu stiu ce sa ii schimb la setari

| darrio2007 a răspuns (pentru Alexandru_Iulian_1999):

Din pacate nu am gasit nimic la setarile mouseului despre asa ceva.Incearca mouseul la alt calculator si vezi daca face la fel. Posibil sa fie de la el problema.