| anonim_4396 a întrebat:

Salut am o problema cu netul am mutat biroul si calculatorul ca se zugravea la mine in camera si dupa ce l am montat din nou am vazut ca nu imi mai merge netul e aprins routerul si tot e bagat corect in calculator imi da limited or no connectivity dar asa imi dadea si inainte doar ca atunci mergea straight face nu ma mai lasa nici sa intru in fereastra de unde dau connect am net de la rds ce sa mai incerc?

3 răspunsuri:
| saftaiiustin a răspuns:

Rds nu prea e bun (parerea mea)
Cheama un electrician sau cineva care se pricepe

| Florea_Cristian_2000 a răspuns:

Asta ar fi una dintre glume

| LukyAndFuck a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie chestia asta! Din pacate trebuie sa mergi la magazinul de la care ai cumparat acel wireless! Sau trebuie sa cumperi altul! Eu am reusit sa il recuperez. (Mi-a intrat praf in wireless...)! Sper sa te ajute!