| Cornel_Ichim_1991 a întrebat:

Am o problema cu o adresa de mail mai veche. Stiu userul si parola. De pe messenger ma pot loga, insa daca vreau sa intru pe mail, imi zice sa aleg adresa de mail la care sa-mi trimita un cod de verificare. Adresa de mail e una care incepe la fel ca a mea,insa pot sa vad doar primele litere din ea. Neavand cum sa introduc acel cod de verificare, nu mai pot intra pe mail. Stie careva cum pot rezolva problema?

2 răspunsuri:
| FoundYouLover a răspuns:

Eu zic sa incerci sa intri in mail de pe alt browser, ca sunt atatea si ti le poti instala de pe internet: Mozilla Firefox, Internet Explorer, Google Chrome, Opera.